Akcja Oddech Motyla. Czyste powietrze dla przyszłych pokoleń!

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział w akcji Oddech Motyla 👐🧡

Dajecie wzorowy przykład i jesteście dla nas ogromnym wsparciem.

14 listopad pozostanie w naszych kalendarzach na stałe. Gremialnym gestem (proszącym o czyste powietrze) będziemy świętować Światowy Dzień Czystego Powietrza. Wierzymy, że to początek wspólnej, dobrej przyszłości. Takiej, w której dzisiejsze maluchy będą zdrowymi, dorosłymi obywatelami Polski i mieszkańcami Ziemi. Każdego roku, tego dnia zjednoczymy wszystkich, którzy choćby małymi krokami, chcą dążyć do wielkich zmian „z miłości do czystego powietrza”! 

Dziękujemy za wsparcie naszej Akcji pierwszym ambasadorom Oddechu Motyla, którzy aktywnie działają na rzecz czystego powietrza: Katarzyna Ankudowicz, Marta Król i Jaga Hupało, lek. Monika Działowska, i wielu innych.

Co ważne, Oddech Motyla nie powstałby bez naszych stałych Partnerów i współtwórców – setek zaangażowanych przedszkoli oraz żłobków! Dziękujemy, że jesteście z nami i edukujecie z nami tego dnia i przez cały rok w programie “Oddech Motyla”. Wiele placówek dziś świętowało – gestem oddechu motyla👐. Dzieci wiedzą coraz więcej na temat naszej idei.

Dziękujemy Dzieciom i Nauczycielom za zaangażowanie w rozwój akcji tego dnia i relację z zajęć tematycznych.

👉Razem możemy więcej. Dbajmy o czyste powietrze dla zdrowszych, przyszłych pokoleń.

👉 Pomóż nam szerzyć misję ochrony zdrowia dzieci przed zanieczyszczeniami powietrza.